Podziel się
Skopiuj Link

UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
Zdjęcie profilowe
Tomek K.
łódzkie

 

dzień budowy

Działka odziedziczona o powierzchni 49ar. Zaczynamy papierkową robote. :)

10 marca 2017, 08:13

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
^
 
Kasia
Witam :) Też zdecydowaliśmy się na ten projekt, jesteśmy na etapie papierkowej roboty, czekamy na warunki :) Jestem bardzo ciekawa jak to wygląda teraz u Was, jakieś postępy ? Mamy taką samą działkę, również 49ar :)
Powodzenia i oby się super budowało :) Pozdrawiam

Tomek K.

buduje Z378
Do Kasia : Witam, my jutro jedziemy zawieść wszystkie papierki do kierownika budowy, on nam wszystko teraz bedzie załatwiać i za jakiś czas ruszamy. Dopiero skończyliśmy grodzić całą działkę , robiliśmy to sami więc było bardzo dużo pracy ale w końcu się udało. :)

Darek
Do Tomek K. : Witam.
I my zaczynamy budowę Z378 lustrzane odbicie :). Czekamy na projekt jutro lub pojutrze powinien już być.
Piękna ta Wasza działka. Nasza ma 1700 m2. Czy wprowadzacie jakieś zmiany w projekcie?
Pozdrawiam.

Tomek K.

buduje Z378
Do Darek : Witam :) my tez lustrzane odbicie. Nie wprowadziliśmy żadnych zmian ponieważ ten układ budynku pasuje nam idealnie. Wszystkie okna z kuchni salonu i sypialni są od strony południowo zachodniej a my chcieliśmy jak najwiecej tego popołudniowego słońca w domu. :) gdzie będziecie budować ?
Pozdrawiamy. :)

Darek
Do Tomek K. : My województwo pomorskie. Myślimy nad likwidacją łazienek w sypialniach oraz nad WC dla gości aby nie było na równi z meblami kuchennymi tak jak w projekcie. U nas kuchnia i salon rowniez południowy zachód :). Chcemy też zmienić strop na betonowy.
 
Monika
Do Darek : Witam my wprowadziliśmy. Zmieniliśmy podwieszane sufity na płytę żel - beton. Podnieśliśmy strych o jeden pustak, zlikwidowaliśmy łazienki w pokojach, powiekszyliśmy pokoje. Łazienka została jedna duża i WC małe. Kuchnie przedstawiliśmy w miejsce 1 pokoju i zliwidowaliśmy boczną scianę szyb w salonie. Jesteśmy już na etapie konczenia fundamentów
1
8
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.