Podziel się

  Skopiuj Link


  UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
  Zdjęcie profilowe
  Mateusz W.
  mazowieckie

   

  dzień budowy

  Od słów do czynów.

  Mam kilka kroków do nadrobienia. W miarę możliwości czasowych będą pojawiały się kolejne etapy realizacji inwestycji, aż do uzyskania stanu aktualnego i prezentowania informacji na bieżąco.

  Dość szybko po wybraniu ekipy budowlanej odpowiedzialnej za stan surowy otwarty, należało zabrać się za dostarczenie mediów, tj. prąd i woda. W moim przypadku, były to elementy powiązane.

  Woda to odwiert studni i założenie pompy wody.

  Natomiast prąd to dopełnienie formalności i założenie licznika przez dostawcę. Bez prądu i „siły” nie będzie odwiertu.

  Zamontowana erbetka (to pierwsze fachowe słowo, jakie poznałem ????) budowlana i migiem do PGE. Po podpisaniu umowy, od razu ustaliłem termin wizyty technika. Pierwsza dobra informacja, po założeniu licznika prąd będzie płynął od razu, także można ustalać terminu odwiertu studni.

  Plan był następujący: rano wizyta techników PGE, a po południu przyjeżdżają studniarze. Natomiast następnego dnia rusza budowa.

  Plan był idealny, ale jak to z planami lubią się zmieniać.

  Przy okazji wizyty techników, okazało się, że firma po stronie PGE zajmująca się wykonaniem przyłącza nie podłączyła mojego kabla do słupa. Dodatkowo ktoś „pożyczył” sobie transformator.

  Muszą wszystko naprawić i dopiero wtedy będzie prąd. Nie wiadomo ile to potrwa. Wstępna informacja jaką dostałem: może tydzień, a może miesiąc.

  Wynik wizyty: prądu nie będzie.

  Studniarze przełożeni, na czas nieokreślony.

  Ekipa budowlana wskazała, że przyniosą swój prąd i wodę. Będą budowali !

  5 maja 2020, 13:40

  Co Ty na to?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
  |
  lub
  |
  podpisz się
  ^
  1
  0
  Zdjęcie profilowe

   

  dzień budowy

  W praktyce chwila trochę trwała, kilka lat.

  Przewrót nastąpił w marcu 2019 r.

  Zbliżał się termin wygaśnięcia ważności dokumentacji związanej z inwestycją. S...

  5 maja 2020, 09:46

  01
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem