Podziel się
Skopiuj Link

UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
Zdjęcie profilowe
Seba Bla
śląskie, Chorzów

 

dzień budowy

SIEMA :) Długo mnie tu nie było ;) Nie ukrywam mniej czasu  kończymy budowę wprowadźmy w połowie grudnia  tak wiec SUPER . Takie moje spostrzeżenia Domy szkieletowe są super ciepłe , budowa jest czyta oraz szybka . Puściłem  jeszcze kilka fotek lecz to już KONIEC mojego postowania , Reszta zostawia dla siebie ,rodziny i przyjaciół .  Rok temu myślałem że dom to rzecz nie osiągalna .... kwestia upartości walki o nie możliwe a jeśli nie wychodzi to zostaw na jutro i ponownie do tematu ... Każdemu życzę takiej przygody nie będzie łatwo bo budowlańcy oraz współpraca z nimi to inna rzeczywistość (KOSMOS) lecz jeśli chcesz to masz :)  Jak to ja mowie nie ma rzeczy nie możliwych do przeskoczenia zawsze jest jakaś opcja SYA trzymajcie się Jak coś służę rada   509 755 914 lub sebastian.b@onet.pl YO
26 listopada 2021, 12:26

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
^

Ewelina
Witam serdecznie.
Jestem na etapie budowy Z273d .
Czy mogłabym prosić o więcej zdjęć z wewnątrz ? Jak wygląda łazienka ta większa. Czy zmienilibyście coś z perspektywy czasu?
Proszę o wiadomość ewelina_olejniczak@interia.pl
1
1
Zdjęcie profilowe

 

dzień budowy

Siema wchodzi zmęczenie powoli ale :) gładzie są  ,kafelki się robią .... pracujemy LISTOPAD początek Grudnia chyba  sie wprowadzimy :) ZOABCZYMY ! Kibicujcie ;...
19 października 2021, 15:06
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.