Podziel się
Skopiuj Link

UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
Zdjęcie profilowe
Seba Bla
śląskie, Chorzów

 

dzień budowy

Siema ;) Siema ;) Lecimy z tematem :) koniec Elewacji ,skończone płyty GK .... już nie długo więcej zdjęć jak ogarnę dom na około :) TAURON podłączył się do słupa wiec juz nie długo pra :) WALCZYMY ! 
29 września 2021, 12:54

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
^
2
0
Zdjęcie profilowe

 

dzień budowy

Yo yo :) Lecimy z tematem kilka fotek dla was  :) Najważniejsze pojawiała się przyłącze  prądu  czekamy na gaz . AAA tak to wleciała podłogówka, wylewka ,w...
17 września 2021, 10:21
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.