Podziel się
Skopiuj Link

UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
Zdjęcie profilowe
Seba Bla
śląskie, Chorzów

 

dzień budowy

YO yo , Dawno mnie nie było :P Sorryyy !! wiem...słabo...już dostałem kila telefonów SEBA kurde gdzie foto aaa bo już zaczęła sie moja przygoda wykonawca powoli  kończy swoją robotę i wchodzę JA wiec WODA zrobiona , Kanalizacja zrobiona ,uchwyty pod klimatyzacje, dom jest cały już owełnowany oraz stelaże instalacyjne zrobione ,instalacje pod kamery, wykop pod taras, dbanie o działkę bo już mi zarosło troszkę w trakcie - >   kończymy podbitkę żeby wpuścić  ekipę od elewacji ,  ostania połać dachu czyli wyłaz okieny ,wejście na antenę -niestety brakło  blachodachówki wiec oczekujemy na dostawę około 20 m2   ,komin elewacja w trakcie ,  ten weekend PRĄD zaczynam ciągnąć kable WIEC duzo pracy mało widocznej ale cały czas do przodu  płyty GK  już czekają na montaż ;) wiec trzymajcie  kciuki cały czas do przodu ! SYA ! 
20 sierpnia 2021, 15:15

Co Ty na to?

Administratorem danych jest Z500, NIP 5252496983.
^
2
0
Zdjęcie profilowe

 

dzień budowy

Siema siema ;) długo mnie nie było .... wiecha oraz walka z gościem co przywiózł uszkodzone okna  zajeła mi trochę czasu .... Myślę że teraz z górki do przodu :) TRZ...
22 lipca 2021, 10:48
Administratorem danych jest Z500, NIP 5252496983.

Jeśli nie możesz odzyskać hasła lub masz inne problemy techniczne zgłoś to na adres it@z500.pl.

wysłano e-mail resetujący hasło

Sprawdź adres e-mail: gdzie wysłany został reset Twojego hasła.

Gdyby wiadomość nie dotarła w ciągu kilku minut, sprawdź także wiadomości w folderze spam.

Dlaczego warto mieć konto w Z500

  • rysunki szczegółowe do projektu
  • informacje o budowach w okolicy
  • specjalne promocje
  • obserwację innych budujących
  • kontakt z innymi użytkownikami
  • dodawanie do ulubionych
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.