Podziel się
Skopiuj Link

UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
Zdjęcie profilowe
Pawel K.
opolskie

 

dzień budowy

Pół domu w panelach...Przyjeżdżamy po pracy i sie okazuje że to nie te panele co chcieliśmy :) Montowane są jedne z tych co braliśmy pod uwagę,ale padło na inny model. I teraz problem-na poniedziałek montaż drzwi a tu niewiadomo co robić... Rano się wszystko wyjaśni i zdecyduje co robić z tym fantem :)

7 marca 2017, 20:22

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
^
 
Pawel K.

buduje Z273
Do EM : Kolor ładny ale jakby się Pani przyjrzała mają one jasne zarysowania-efekt ciętej piły. Niestety na żywo wyglądają na mocno zurzyte. Dziś już ich nie ma jutro będzie montaż nowych paneli w delikatnie jaśniejszym odcieniu. Pozdrawiam
2
2
Zdjęcie profilowe

 

dzień budowy

Wykopy pod nawodnienie.

6 marca 2017, 17:02
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.