Podziel się
Skopiuj Link

UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
Zdjęcie profilowe
Piotr L.
małopolskie

 

dzień budowy

Powoli kończymy sufity i łazienkę (tą z kotłownią) .

1 marca 2016, 19:43

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
^

Anna A.

  • Usuń ze znajomych
  • Dodaj do znajomych

Bardzo podoba mi sie Państwa dom, też o nim myślę , czy istnieje możliwość odwiedzenia Państwa i zobaczenia go na żywo ? Ewentualnie proszę o informację na kiokio2@o2.pl . Dziękuje,

1
2
Zdjęcie profilowe

 

dzień budowy

Kolejny etap pracy rozpoczęty w tym tygodniu to sufity podwieszane. Nasi fachowcy nareszcie działają:) Mamy już także zakupiony projekt łazienki, która będzie z kotłownią. ...

18 stycznia 2016, 22:11
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.