Podziel się
Skopiuj Link

UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
Zdjęcie profilowe
Piotr L.
małopolskie

 

dzień budowy

Kolejny etap pracy rozpoczęty w tym tygodniu to sufity podwieszane. Nasi fachowcy nareszcie działają:) Mamy już także zakupiony projekt łazienki, która będzie z kotłownią. Dodaję zdjęcia projektu:) (Pod drabinką planujemy postawić pralkę, która nie została uwzględniona w projekcie.)

18 stycznia 2016, 22:11

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
^
1
0
Zdjęcie profilowe

 

dzień budowy

Jednym z naszych pomysłów było połączenie łazienki z kotłownią. Piec zostanie zabudowany w szafce, zaś zbiornik na wodę (100litrów) wyprowadzony na strych i będzie ocieplon...

18 stycznia 2016, 21:55
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.