Podziel się
Skopiuj Link

UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
Zdjęcie profilowe
Piotr L.
małopolskie

 

dzień budowy

Jednym z naszych pomysłów było połączenie łazienki z kotłownią. Piec zostanie zabudowany w szafce, zaś zbiornik na wodę (100litrów) wyprowadzony na strych i będzie ocieplony docelowo 30 cm styropianem. Zainstalowany kocioł to Immergas 12kw ze sterownikiem pokojowym Tybox. Narazie kocioł chodzi na gazie z butli.

18 stycznia 2016, 21:55

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
^

Piotr
Będzie zaopatrywał 98m2 podłogówki i zasobnik 100l .Kwota za kocioł z z zasobnikiem około 5tyś zł .Ma chyba 2 lata gwarancji czy nawet więcej. Już nie pamiętam dokladnie. Zdecydowaliśmy się na niego ponieważ startuje od 1.9KW .Zobaczymy jak to będzie wychodziło w praktyce....
  
D-K-T-W -.

buduje Z64
witam mogę prosić o więcej info na temat kotła
co zaopatruje ten piecyk /my mamy w planie dokładnie ta samom firmę
w naszym wypadku będzie zaopatrywał jakieś 160m2 dokładnie nie wiem
bo to się okaże po adaptacji poddasza
będę wdzięczny za więcej o tym cudeńku jaka kwota co z serwisem itd.
Ps. jeżeli za dużo nie wymagam / proszę opisać jak to jest połączone wszystko w całość
dziękuje i pozdrawiam
2
4
Zdjęcie profilowe

 

dzień budowy

Zamontowane zostały również parapety zewnętrzne. Zdecydowaliśmy się na parapety z granitu (kolor ciemny grafit). Według nas był to "strzał w dziesiątkę"- prezentują się zna...

11 stycznia 2016, 21:38
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.