Podziel się
Skopiuj Link

UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
Zdjęcie profilowe
Piotr L.
małopolskie

 

dzień budowy

Powoli lecimy z daszkiem.Tak wyglada kąt dachu 35 stopni i okap na gotowo ma byc 85 cm około ,ale może damy więcej styropianu żeby był troszkę mniejszy.Zdecydujemy po położeniu dachówki gdy zobaczymy jak to wygląda.

13 czerwca 2015, 15:42

Co Ty na to?

Administratorem danych jest Z500, NIP 5252496983
^
   
Piotr
Do Wojtek : 50 cm .Teraz zrobiłbym 24 wieniec + połówka pustaka czyli 12cm .Wyszedłb7 mniejszy okap troche.Na górze jest i tak mnóstwo miejsca....
0
5
Zdjęcie profilowe

 

dzień budowy

Czasami z górki, czasami pod górkę...różnie to bywało ale postępy są:) Oby tak dalej.... Dołączam kilka zaległych fotek:)


28 maja 2015, 22:53
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.