Podziel się
Skopiuj Link

UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.

 

dzień budowy

Zdjęcie profilowe
Piotr L.
małopolskie

Dach już zamówiony .Będzie dachówka cementowa Brassa bałtycka cisar w kolorze siwym.Okna także zamówione brugmann bluevolution 82 md . Bramę i drzwi zewnętrzne będziemy wstawiać po tynkach  (pewnie w sierpniu ). 

1 maja 2015, 11:36

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
^
0
7
Zdjęcie profilowe

 

dzień budowy

Trochę się już wydarzyło ,ale brak czasu nie pozwolil mi wpisywać wszystkiego na bieżąco .Stan zero zakończony i teraz w górę pną się sciany....

1 maja 2015, 11:32
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.