Podziel się
  Skopiuj Link

  UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.

   

  dzień budowy

  Zdjęcie profilowe
  Tomasz O.
  łódzkie

  Produkujemy ogrodzenia, więc postawiliśmy u siebie ogrodzenie palisadowe. Wygląda bardzo oryginalnie.

  29 stycznia 2018, 21:36

  Co Ty na to?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
  |
  lub
  |
  podpisz się
  ^
  
  Marcin
  Witam,
  Zajmuję się dystrybucją i sprzedażą dachówki kompozytowej, jest to innowacyjne pokrycie dachowe o wyjątkowych właściwościach fizycznych, ponadto zajmuję się także instalacjami OZE, jak pompy ciepła czy fotowoltaika. Jeśli interesują Pana te tematy, po więcej informacji zapraszam na moją stronę: http://eiit.pl/. Zachęcam do kontaktu, chętnie odpowiem na Pana pytania.
  pozdrawiam
  M.H.
  
  1
  2
  Zdjęcie profilowe

   

  dzień budowy

  No to startujemy. Działkę o powierzchni 1250 m2 kupiliśmy w czerwcu 2016 roku. Troszkę grymasiliśmy i jest to w efekcie trzecia działka jaką wybraliśmy . Dwie poprzednie sp...

  29 stycznia 2018, 14:00

  02
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem