Podziel się

  Skopiuj Link


  UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
  Zdjęcie profilowe
  Tomasz O.
  łódzkie

   

  dzień budowy

  No to startujemy. Działkę o powierzchni 1250 m2 kupiliśmy w czerwcu 2016 roku. Troszkę grymasiliśmy i jest to w efekcie trzecia działka jaką wybraliśmy . Dwie poprzednie sprzedaliśmy. Pierwszej, którą dostaliśmy w spadku pozbyliśmy się ze względu na lokalizację i kiepskie sąsiedztwo. Druga była przepiękna, w Rąbieniu AB niestety to już nie ten sam Rąbień, który pamiętam sprzed 10 lat. Teraz jest już tam za tłoczno i zbyt głośno. Znaleźliśmy więc działkę, w której zakochaliśmy się od pierwszego spojrzenia w lesie ok. 1800 m od Rąbienia AB.

  29 stycznia 2018, 14:00

  Co Ty na to?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
  |
  lub
  |
  podpisz się
  ^
  2
  1
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem