Podziel się

  Skopiuj Link


  UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
  Zdjęcie profilowe
  Daniel S.

   

  dzień budowy

  Drzwi zewnętrzne Firmy Dallaz model Z26. Drewniane drzwi w cenie stalowych. Parametry i cena super. Montujemy! :)

  18 maja 2017, 09:54

  Co Ty na to?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
  |
  lub
  |
  podpisz się
  ^
   
  Do D-K-T-W -. : Nie mam jeszcze przyłącza to działanie elektromagnesu sprawdziłem tylko pobieżnie. Też fachowcy u mnie poprawiali kilka razy, bo pokazywalem im że uszczelki nie przylegają równomiernie. No i uprzedzili mnie o specyfice działania elektromagnesu - nie można ciągnąć za pochwyt i naciskać guzika jednocześnie, bo wtedy nie otworzy. Najpierw wciskamy guzik i dopiero ciągniemy.
  3
  2
  Zdjęcie profilowe

   

  dzień budowy

  Okna już zamontowane. Wybrałem profile VEKA SoftLine 82 ze względu na najmniejsza dopłate do obustronnego koloru oraz najlepszy stosunek ceny do parametrów. Współczynniku U...

  8 maja 2017, 09:50

  03
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem