Podziel się

  Skopiuj Link


  UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
  Zdjęcie profilowe
  Daniel S.

   

  dzień budowy

  Okna już zamontowane. Wybrałem profile VEKA SoftLine 82 ze względu na najmniejsza dopłate do obustronnego koloru oraz najlepszy stosunek ceny do parametrów. Współczynniku Uw to około 0,75. Okna zamontowane w warstwie ocieplenia na konsolach Knelsen.

  8 maja 2017, 09:50

  Co Ty na to?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
  |
  lub
  |
  podpisz się
  ^
  3
  0
  Zdjęcie profilowe

   

  dzień budowy

  Dach prawie skończony. Pokrycie to panale na rabek stojący Pruszyńskiego z połoką mat gruboziarnisty w kolorze antracyt. Panele wymagają równej połaci. Dużo czasu poświęcił...

  7 czerwca 2017, 09:40

  03
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem