Podziel się

  Skopiuj Link


  UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
  Zdjęcie profilowe
  Daniel S.

   

  dzień budowy

  Dach prawie skończony. Pokrycie to panale na rabek stojący Pruszyńskiego z połoką mat gruboziarnisty w kolorze antracyt. Panele wymagają równej połaci. Dużo czasu poświęciłem na wyrównywanie, aby zmniejszyć do minimum możliwość powstawania pofalowań blachy spowodowanych jej rozszerzalnością termiczną.

  7 czerwca 2017, 09:40

  Co Ty na to?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
  |
  lub
  |
  podpisz się
  ^
  3
  1
  Zdjęcie profilowe

   

  dzień budowy

  Czkająć na wyschnięcie więźby wykonałem stelaże sufitów podwieszanych. Wszystko zgodnie z instrukcją Norgipsu. Na gotowo będzie jeszcze wszystko ustawione i wypoziomowane p...

  15 stycznia 2017, 14:42

  02
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem