Podziel się

  Skopiuj Link


  UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
  Zdjęcie profilowe
  Daniel S.

   

  dzień budowy

  Czkająć na wyschnięcie więźby wykonałem stelaże sufitów podwieszanych. Wszystko zgodnie z instrukcją Norgipsu. Na gotowo będzie jeszcze wszystko ustawione i wypoziomowane przed montażem płyt karton-gips.

  Długo zastanawiałem się na wysokością sufitów. Finalnie skończyło się na 2,75m w salonie, korytarzu i garderobie oraz 2,6m reszta pomieszczeń.

  15 stycznia 2017, 14:42

  Co Ty na to?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
  |
  lub
  |
  podpisz się
  ^
  2
  0
  Zdjęcie profilowe

   

  dzień budowy

  Wiązary zbite na budowie i wrzucone na dom. W końcu widać zarys kształtu budynku. Nie obyło się bez pomocy dźwigu. To druga po wylewaniu płyty zewnętrzna usługa. Rewszta pó...

  31 grudnia 2016, 07:59

  03
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem