Podziel się

  Skopiuj Link


  UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
  Zdjęcie profilowe
  Daniel S.

   

  dzień budowy

  ściany działowe ukończone. Do budowy wykorzystałem silikaty ze względu na dużą pojemność cieplną oraz dobrą izolację akustyczną. Prawie 1500 bloczków trochę mnie znużyło, ale ten etap już za mną :)

  Więcej szczegółów na temat całej budowy (problemów, sukcesów i kosztów) jak zwykle na forum muratora.

  Czas zabrać się za konstrukcję dachu.

  9 grudnia 2016, 13:38

  Co Ty na to?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
  |
  lub
  |
  podpisz się
  ^
  3
  0
  Zdjęcie profilowe

   

  dzień budowy

  Ściany działowe murowane z bloczków Silka E12 dla dobre izolacji akustycznej i jeszcze większej akumulacji ciepła - 16 palet.

  6 grudnia 2016, 14:15

  02
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem