Podziel się

  Skopiuj Link


  UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
  Zdjęcie profilowe
  Daniel S.

   

  dzień budowy

  Usunąłem podcień i lekko pozmieniałem rokład pomieszczeń. Dodałem mini garderobę,przesunąłem korytarz powiększając pokoje dla dzieci kosztem powierzchni łazienki, pomieszczenia gospodarczego.

  Zamieniłem miejscami wiatrołap z łazienką i dodałem małe WC.

  Zrezygnowałem z ciągów kominowych. Będzie wentylacja mechaniczna z rekuperacją. Jeśli w ogóle będzie kominek to tylko w celach rekreacyjnych i postawię stalowy komin bezpośrednio nad kominkiem.

  6 września 2016, 13:34

  Co Ty na to?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
  |
  lub
  |
  podpisz się
  ^
  2
  0
  Zdjęcie profilowe

   

  dzień budowy

  Budowa planowana kilka miesięcy, ale faktycznie wystartowałem od września 2016. Buduję, póki co, całkowicie samemu.

  Projekt to odbicie lustrzane czyli Z258L, ale jes...

  1 września 2016, 13:29

  02
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem