Podziel się

  Skopiuj Link


  UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.

   

  dzień budowy

  Zdjęcie profilowe
  Daniel S.

  Budowa planowana kilka miesięcy, ale faktycznie wystartowałem od września 2016. Buduję, póki co, całkowicie samemu.

  Projekt to odbicie lustrzane czyli Z258L, ale jest trochę pozmieniany. Zrobiłem płytę fundamentową i konstrukcję dachu zmieniłem na wiązary kratownicowe. Wykonywałem na to dodatkowe projekty. Nie będzie stropu jak w projekcie i wieniec będzie posadowiony bezpośrednio na nadprożach okien. Miejscowy plan zagospodarowania wymusił także zmianę kąta nachylenia dachu na 35*. Skróciłem też szczyty i nie będą wystawały ponad dach.

  Izolacji zaplanowałem 20cm pod płytą, minimum 20cm na elewacj, a na strop około 40cm granulatu styropianu.

  Jak widać zmian jest pozmieniany bardziej niż "trochę" :)


  Wiecej o moich przygodach na budowie można przeczytać na forum:

  http://forum.muratordom.pl/showthread.php?255050-Z...

  1 września 2016, 13:29

  Co Ty na to?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
  |
  lub
  |
  podpisz się
  ^
  2
  0
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem