Podziel się

  Skopiuj Link


  UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
  Zdjęcie profilowe
  Marcin K.

   

  dzień budowy

  Witam, niestety nie miałem kiedy aktualizować swoich postępów podczas budowy więc w skrócie napiszę co już zrobione.

  Położona dachówka, ocieplony dach wełną 25cm, wygłuszony strop wełną 10cm, ocieplenie zewnętrzene - styropian 18cm front i tył, 15cm szczyty, położona instalacja elektryczna, położona instalacja hydrauliczna i co, w całym domu jest tylko ogrzewanie podłogowe, położone tynki maszynowe, wylana podłoga, położone kanały do rekuperacji, pomieszczenie gospodarcze wyłożone płytkami, powieszony piec i zamontowany boiler. W łazience zamontowany stelaż podtynkowy


  Dodatkowo czego nie widać na zdjęciach (postaram się dodać je w weekend) Podwieszone i wygładzone sufity, położone okablowanie do instalacji alarmowej, zrobiona instalacja gazowa, uruchomiony piec i podłogówka. Teraz walczymy z wilgocią i czekamy na glazurnika. Więcej opiszę wraz ze zdjęciami.


  W razie pytań prosze śmiało pisać, zawsze chętnie odpowiem :)

  13 lutego 2017, 22:06

  Co Ty na to?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
  |
  lub
  |
  podpisz się
  ^
   
  Marcin Kordek
  Do Damian M. : Łączny koszt, rekuperacji to ok 14500zł. w tym jest, robocizna, materiał, urządzenia. No niestety na chwilę obecną rekuperacja jeszcze nie działa.
  Nie mniej u znajomych którzy mają jestem pod ogromnym wrażeniem, zero zapachów w domu, zawsze świeże powietrze, miło się przebywa w takim domu, jednak na początku dziwne wrażenie jest.
  3
  2
  Zdjęcie profilowe

   

  dzień budowy

  Szanowni, słowami wstępu:

  Publikuję tu zdjęcia z budowy domu na podstawie projektu Z258.

  Budowę rozpocząłem 04-08-2016, wynajęta została do tego celu firma któr...

  27 września 2016, 21:01

  04
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem