Podziel się

  Skopiuj Link


  UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
  Zdjęcie profilowe
  Marcin K.

   

  dzień budowy

  Więźba dachowa, strych nie został podniesiony, jest tak jak w projekcie, pomimo że są plany zaadaptować go w przyszłości na mieszkalny, powodem było podniesienie całego stropu wyżej o 15cm aby w suficie podwieszanym zrobić miejsce na przewody rekuperacji.

  21 września 2016, 20:51

  Co Ty na to?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
  |
  lub
  |
  podpisz się
  ^
  2
  0
  Zdjęcie profilowe

   

  dzień budowy

  Ścianki działowe, w stosunku do oryginalnego projektu salon został wyprostowany przez co zyskałem prawie 6mkw salonu i możliwość zrobienia jadalni pomiędzy drzwiami tarasow...

  27 września 2016, 20:47

  01
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem