Podziel się
Skopiuj Link

UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
Zdjęcie profilowe
Łukasz, Ania i Zosia S.
kujawsko-pomorskie

 

dzień budowy

Naszło mnie dzisiaj na nowy wpis bo ostatni swiąteczny jest już bardzo nieaktualny. Więc tak, na placu boju spokój, ruszamy dopiero od kwietnia z kolejnymi pracami, za to od zeszłego tygodnia mamy nowego członka rodziny. Jest nim suczka Akity Amerykańskiej o imieniu ZARA, jedynie Lucjan, nasz kot nie specjalie się cieszy z tego faktu:)

ps. ZARA wpuszczona do domu była tylko raz żeby zapozować do zdjęć, ma kojec lecz większość czasu spedza luzem na ogrodzie.

14 marca 2017, 09:06

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
^

5
1
Zdjęcie profilowe

 

dzień budowy

Może i nie na temat ale idą święta i chciałem się pochwalić pierwszą choinką Zosi:)

12 grudnia 2016, 10:49
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.