Podziel się
Skopiuj Link

UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
Zdjęcie profilowe
Łukasz, Ania i Zosia S.
kujawsko-pomorskie

 

dzień budowy

Na budowie lekki zastój, zimno szaro to się nie chce:/ w listopadzie zamontowałem tylko listwy podłogowe i wylałem schody wejściowe, dorobiliśmy się również karniszy nad oknami, na firany trzeba się dorabiać dalej - może po nowym roku coś się kupi:) No i najważniejsza wiadomośc, mamy wkońcu odbiór więc bez stresu możemy podciągac do góry rolety w oknach;)

12 grudnia 2016, 10:39

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
^

2
1
Zdjęcie profilowe

 

dzień budowy

  1. W sobotę została zawieszona szafka w łazience
6 listopada 2016, 19:40
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.