Podziel się
Skopiuj Link

UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.

 

dzień budowy

Zdjęcie profilowe
Łukasz, Ania i Zosia S.
kujawsko-pomorskie

Często dostaje wiadomości z zapytaniem odnośnie kosztów budowy, czy kwota widniejąca na blogu jest prawdziwa. Wszystkie koszty jakie ponieśliśmy do tej pory to 163 900 zł, suma ta obejmuje również meble kuchenne, całą łazienkę i wszystkie mebelki które kupiliśmy do domu:)


28 października 2016, 07:59

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
^

Łukasz, Ania i Zosia S.

buduje Z254
Witam Pani Karolino, bardzo mi miło, że to właśnie do mnie kieruje Pani swoje pytanie, z przykrością jednak muszę stwierdzić że zamknięcie budowy w kwocie o której mówimy będzie trudne, ale nie niemożliwe. Jakiś czas temu widziałem na blogu budowę gdzie właściciele zamknęli się w kwocie 108 tys. był to mały parterowy domek, ale właściciele robili w 90% wszystko samemu. Pozdrawiam:)


Witam serdecznie. Obecnie mieszkam na poddaszu, jest tam mało światła, wszędzie skosy - sam Pan rozumie. Jesteśmy młodym małżeństwem i chcieliśmy zacząć budowę domu. Państwa blog jest bardzo skrupulatnie prowadzony, dlatego też piszę. Bardzo lubię małe, przytulne przestrzenie, ale nie chcę budować się, aby kolejne 30 lat spłacać kredyt, to nie dla mnie. Jak drogie jest to przedsięwzięcie? Od razu dodam, że działkę mam. Zależy mi na małym, przytulnym domku, nie na wielkiej landarze, na którą całe życie będę musiała pracować. Wybraliśmy projekt Z253. Czy może mi Pan powiedzieć, czy zmieszczę się w 100tys? Wszystkie meble praktycznie mam, do zrobienia zostanie tylko łazienka. Pozdrawiam serdecznie
 
Łukasz, Ania i Zosia S.

buduje Z254
Do Kurdeno : Proszę prześledzić blog od początku:) miałem dwie osoby do tynków maszynowych, szwagier zrobił łazienkę i wymurował fundament i mury parteru, resztę robiliśmy z żoną we własnym zakresie
2
4
Zdjęcie profilowe

 

dzień budowy

Wczoraj był ważny dzień dla naszej trójki, przeprowadziliśmy się na dobre!!!!!! Dzień był tak intensywny i pracowity, że nie mieliśmy z żoną sił na cieszenie się nową sytua...

23 października 2016, 16:09
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.