Podziel się
Skopiuj Link

UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
Zdjęcie profilowe
Łukasz, Ania i Zosia S.
kujawsko-pomorskie

 

dzień budowy

Miniony tydzień urlopu upłynął bardzo pracowicie, zaczeliśmy ocieplenie, zamontowaliśmy rolety dzień noc w całym domu, przybyło kilka mebelków w tym szafy do małej sypialni:)

20 września 2016, 08:32

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
^
3
0
Zdjęcie profilowe

 

dzień budowy

Kilka dni temu szwagier skończył robić łazienkę, nie spodziewaliśmy się takiego efektu, przerosło to nasze oczekiwania:) pozostało wybrać lampe na sufit i nad lustro, czeka...

5 września 2016, 08:00
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.