Podziel się
Skopiuj Link

UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
Zdjęcie profilowe
Łukasz, Ania i Zosia S.
kujawsko-pomorskie

 

dzień budowy

Panele w salonie juz prawie skończone....

7 sierpnia 2016, 12:34

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
^
 
Łukasz, Ania i Zosia S.

buduje Z254
Do Joanna Szustakiewicz : Dziękujemy za miłe słowo:)
Niedługo przeprowadzka i będziemy podliczać koszty. Razem z kupnem mebli i ociepleniem chciałbym się zamknąć w 150 tys. ale jak będzie to zobaczymy.

Joanna Szustakiewicz
Do Łukasz, Ania i Zosia S. : Jestem pełna podziwu - bardzo niskie koszty budowy.
Ja wciąż poszukuję swojego wymarzonego projektu na niewielki domek i ten również zwrócił moją uwagę :)
Chcemy przeznaczyć na budowę pod klucz z meblami maksymalnie 250 tys. zł i zastanawiam się czy damy radę ten projekt w takiej kwocie ogarnąć :)

Jak udało się uzyskać tak niskie koszty? Z pewnością wiele robili Państwo sami :)
Pozdrawiam!

Łukasz, Ania i Zosia S.

buduje Z254
Do Joanna Szustakiewicz : Fundament i mury parteru murował szwagier, posadzkę zalewała firma a tynki robiło kolejnych dwóch fachowców. Resztę prac łącznie z więźbą dachową, elektryką, podłogówka , kanalizacją itp. robiłem sam, na blogu łatwo etapami prześledzić wszystko co po kolei robiliśmy:) Nasz domek po podłogach ma ok 150 m2, więc za 250 tys. bez problemu można postawić ładny a nawet bardzo ładny dom, pozdrawiam i życzę powodzenia! ;)
 
Łukasz, Ania i Zosia S.

buduje Z254
Do Ania : Salon ma około 40 m2, zrezygnowaliśmy z jednej sypialni na dole, na piętrze będą jeszcze dwie kolejne czyli w sumie 3 w całym domu. Dodałem kilka zdjęć na których widać otwór na schody:)
2
6
Zdjęcie profilowe

 

dzień budowy

Powoli ruszamy z panelami:)

7 sierpnia 2016, 09:32
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.