Podziel się
Skopiuj Link

UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
Zdjęcie profilowe
Łukasz, Ania i Zosia S.
kujawsko-pomorskie

 

dzień budowy

20 godzin zacinajacego deszczu i wieniec od strony zachodu i północy zaciągnął wodę aż do środka :/ a żona mówiła, że trzeba najpierw ocieplić a nie środek wykańczać:) od dwóch dni ostro palimy i wszystko ładnie zaczyna schnąć.

18 lipca 2016, 07:44

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
^
4
0
Zdjęcie profilowe

 

dzień budowy

Zebrało się na wspomnienia z zeszłego lata:) Za nami bardzo pracowity i owocny rok, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem przeprowadzka będzie już w sierpniu:)

27 czerwca 2016, 10:05
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.