Podziel się
Skopiuj Link

UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
Zdjęcie profilowe
Łukasz, Ania i Zosia S.
kujawsko-pomorskie

 

dzień budowy

Zebrało się na wspomnienia z zeszłego lata:) Za nami bardzo pracowity i owocny rok, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem przeprowadzka będzie już w sierpniu:)

27 czerwca 2016, 10:05

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
^

Aga
witam mam troszke takie osobiste pytanie czy przy budowie domu bazowali państwo na kredycie czy oszczędnosciach bo tępo budowy jest dośc szybkie. Bardzo ładne mebelki e kuchni;-)

Łukasz, Ania i Zosia S.

buduje Z254
Do Aga : Budujemy z oszczędności, dlatego staram się robić wszystko, no może prawie wszystko. Piętro nie jest jeszcze ruszone w ogóle , plany na ten rok to ocieplenie poddasza. To są oczywiście optymistyczne plany bo nie wiem czy czas pozwoli zrobić to wszystko:) Pozdrawiam Serdecznie
2
2
Zdjęcie profilowe

 

dzień budowy

  1. Na budowie przestuj, czekamy aż sufity do końca wyschną, póki co przewieźliśmy jeden telewizor, kanapę i kilka innych sprzętów.
5 czerwca 2016, 21:34
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.