Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Dla deweloperów
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

  • rysunki szczegółowe do projektu
  • kontakt z innymi użytkownikami
  • informację o budowach w okolicy
  • specjalne promocje
  • obserwację innych budujących
  • dodawanie do ulubionych
Natalia i Leszek Z244 lustrzan

Natalia i Leszek Z244 lustrzan

Zdjęcie profiloweNatalia A.śląskie
892Wyświetleń
9Lubi to
2Komentarzy
1Obserwuje
budżet0 złwydatki316 042 zł

Popularność Twojej budowy

2 problemy /0 rozwiązanych1 porada


mój problem
20 marca 2020, 10:43
Problemy na budowie do tej pory: jedyne to znowu związane z terenem. W styczniu wykonywane było przyłącze wody, normalnie trwało by to kilka godzin, ale w związku z tym, że woda zalewała wykop, trwało to z wypompowywaniem kilka dni. To samo było w przypadku wkopywania szamba, ale to było w październiku, jedynie co to budowlańcy utopili swoją pompę:)
Największym wyzwaniem jak do tej pory są transze bankowe, kompletnie oderwane od rzeczywistości, kolejność robót niezgodna z techniką budowlaną, wysokość transz nieadekwatna do rzeczywistości. W związku z tym ciągle kombinujemy, pożyczamy od rodziny, walczymy z bankiem o zmianę kolejności....

Nikt jeszcze nie podsunął dobrego rozwiązania

Pomóż budującemu rozwiązać ten problem


mój problem
10 lipca 2019, 09:34
Największym problemem aby rozpocząć budowę okazała się tegoroczna pogoda. Pomimo wytyczenia domu przez geodetę 2 marca, do rozpoczęcia budowy fundamentu musieliśmy czekać aż do 12 czerwca. Ponieważ działka jest głównie gliniasta to i bez pompy ani rusz.

Nikt jeszcze nie podsunął dobrego rozwiązania

Pomóż budującemu rozwiązać ten problem


moja rada
10 lipca 2019, 09:29

Przyłacze prądu


Po zmianie przepisów, bardzo długie oczekiwanie na przyłącze prądu. Nadal czekamy, już 7 miesiąc. NA szczęście mamy życzliwych sąsiadów i mogliśmy się do nich podpiąć.

Aby zamknąć samouczek, kliknij tutaj lub naciśnij Esc
Aby wyłączyć, przejdź do ustawień

Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem