Podziel się
Skopiuj Link

UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
Zdjęcie profilowe
Katarzyna F.
kujawsko-pomorskie

 

dzień budowy

Wspaniale mieszka się w domu z projektu z241, według mnie nie ma bardziej komfortowego projektu, jak ta nasza ,,stodoła". Trawa wysiana, piękny zielony maj za nami. Jednak ogród to też kosztowna część budowy.
Plany do końca roku to: podjazd, brama wjazdowa oraz pomalowanie elewacji i podbitka..
Cieszymy się z każdego najmniejszego postępu, w końcu nic tak dobrze nie smakuje, jak kawa we własnym, wymarzonym domu. Życzymy wytrwałości wszystkim budującym.
1 czerwca 2024, 14:15
Co Ty na to?
Administratorem danych jest Z500, NIP 5252496983.
^
0
6
Zdjęcie profilowe

 

dzień budowy

Pozostaje praca w ogrodzie - glebogryzarka, usuniecie chwastow i posianie trawy oraz wiele istotnych szczegółów, ale już mieszkamy☺️
8 lipca 2023, 13:48
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem