Podziel się
Skopiuj Link

UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
Zdjęcie profilowe
Iwona W.

 

dzień budowy

Zimowy zachód słońca.

28 lutego 2015, 18:01

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
^

Karolina
Witam, podbijam pytanie :) Szykujemy się z mężem na budowę tego domu i również interesują nas koszty w przybliżeniu łącznie z wykończeniem, bo gusty mamy podobne. Z góry dziękuje.
karolinapysniak@wp.pl

Iwona W.

  • Usuń ze znajomych
  • Dodaj do znajomych

Do Karolina : Myślę, że jest to kwota około 400-500 tys. i w górę.

Patryk J.

  • Usuń ze znajomych
  • Dodaj do znajomych

Witam
Istniej możliwości wysłania kosztorys całkowitej budowy domu na E-mil ??
patryk191@onet.eu

Iwona W.

  • Usuń ze znajomych
  • Dodaj do znajomych

Do Patryk J. : Wszystko uzależnione jest od materiałów, jakie Pan użyje. Dodam, że nie korzystaliśmy z kosztorysu Z500, ponieważ nie zawierał on produktów wyższej jakości, które nas interesowały. Można się nim jedynie posłużyć i wykonać wycenę w firmach wg własnego wyboru materiałów i przeznaczonego budżetu.
3
4
Zdjęcie profilowe

 

dzień budowy

Mała garderoba - uniknięcie mało przydatnego miejsca pod schodami.

15 grudnia 2014, 16:17
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.