Podziel się
Skopiuj Link

UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
Zdjęcie profilowe
Iwona W.

 

dzień budowy

Mała garderoba - uniknięcie mało przydatnego miejsca pod schodami.

15 grudnia 2014, 16:17

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
^

Paweł W.

buduje Z216
Witam,

Tak ścianki działowej nie robiliśmy tak jak w projekcie, tylko zabudowaliśmy schody. Drzwi są wstawione. Generalnie to standardowo w projekcie właśnie tam jest szafa, więc jeśli zależy Pani tylko na szafie wnękowej to można zrobić tak jak w projekcie. Zdjęcia wiatrołapu jak i salonu (gdzie widać zabudowane schody) są na naszym blogu, więc powinna być Pani w stanie je odszukać.

Pozdrawiam
Paweł

Monika J.
Witam,
Bardzo ciekawy pomysł z tą garderobą. Czy wyburzali Państwo całą ścianę między przedpokojem a przestrzenią pod schodami, czy wstawili Państwo tam drzwi? Zastanawiam się nad podobnym rozwiązaniem, tylko nie wiem jak tą garderobę zasłonić i nie zmniejszać tym samym przedpokoju (chce by zmieściła się tam szafa). Jeśli to nie problem to mogłabym prosić o więcej zdjęć przedpokoju + garderoby na maila: mo.janik@wp.pl ? Z góry bardzo dziękuję :)
 
3
4
Zdjęcie profilowe

 

dzień budowy

Gabinet - lekka 'kosmetyka' cz.1.

15 grudnia 2014, 16:00
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.