Podziel się
Skopiuj Link

UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
Zdjęcie profilowe
Paweł W.
wielkopolskie

 

dzień budowy

Stół + cegła

24 sierpnia 2015, 18:49

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
^

Małgorzata
Wnętrze suuuuuper! ;) Majstersztyk... Gratulacje. Dom naprawdę robi wrażenie. Na pewno będziecie inspiracją dla wielu budujących z500. Pozdrawiam ;)
 
Agata
Witam, mam pytanie, czy można u Pana otworzyć okno w kuchni, w całości do swobodnego umycia, czy tylko na uchył ze względu na baterię zlewozmywakową?

Kamil K.

  • Usuń ze znajomych
  • Dodaj do znajomych

Witam i gratuluję pięknego domu, na pewno będziecie inspiracją dla wielu, w tym i mnie :)
Można prosić o namiar na cegłę? obecnie w mieszkaniu mamy z CRH i troszkę się sypie z niej (może trzeba było zaimpregnować ją jakoś) czy u Was też się sypie? jakiej fugi/zaprawy użyliście? będę wdzięczny za odpowiedź
 
Iwona W.

  • Usuń ze znajomych
  • Dodaj do znajomych

Do Gosia Ż. : Witam,
Dzięki :)
Stół to polska firma Miloni. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonania i indywidualnego podejścia do klienta.
Pozdrawiam.
 
Iwona W.

  • Usuń ze znajomych
  • Dodaj do znajomych

Do Tomek : Witam,
Dziękujemy za opinię.
Koszty takie, jak pisałam wcześniej "Wszystko uzależnione jest od materiałów, jakie Pan użyje. Dodam, że nie korzystaliśmy z kosztorysu Z500, ponieważ nie zawierał on produktów wyższej jakości, które nas interesowały. Można się nim jedynie posłużyć i wykonać wycenę w firmach wg własnego wyboru materiałów i przeznaczonego budżetu".
Łączna kwota to od 400-500 tys.
Pozdrawiam

Magdalena
Gratuluję ślicznego domku.Czy robił Pan jakieś zmiany w projekcie?Chcemy też ten projekt kupić ale zastanawiamy się nad salonem czy nie jest mały.Czy mogłabym prosić o koszty budowy? socia86@wp.pl Pozdrawiam

Iwona W.

  • Usuń ze znajomych
  • Dodaj do znajomych

Do Magdalena : Dziękuję.
Jaki jest metraż, każdy widzi..to zależy od potrzeb. Można wybrać projekty z większym metrażem.
Dom jest nieco poszerzony, o czym była wzmianka na stronie.
Koszty 400-500 tys. w górę.
Pozdrawiam

Paweł W.

buduje Z216
​Chciałbym poinformować, że dopiero dzisiaj odkryłem w swoim profilu masę wiadomości, których nigdy nie czytałem - bo nie wiedziałem o ich istnieniu ;D
W związku z powyższym, proszę nie czuć się obrażonym, że nie odpisałem :)

Grzegorz K.

  • Usuń ze znajomych
  • Dodaj do znajomych

Do Paweł W. : Witam Panie Pawle. Gratuluję pięknego domu. Również zamierzam taki wybudować, czy mógłbym również prosić o koszty budowy na polo_cl@wp.pl :) z góry dziękuję i pozdrawiam :)

5
13
Zdjęcie profilowe

 

dzień budowy

Kuchnia - montaż cegły cz.1.

15 grudnia 2014, 15:02
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.