Podziel się
Skopiuj Link

UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
Zdjęcie profilowe
Iwona W.

 

dzień budowy

Kuchnia - montaż cegły cz.1.

15 grudnia 2014, 15:02

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
^
 
Karolina i Marcin T.

buduje Z302
Witam. Jestem zachwycona Państwa domem. Bardzo podoba mi się cegła w kuchni. Jeśli mogliby Państwo powiedzieć, skąd jest ta cegła i jaka cena, tak w przybliżeniu. Będę wdzięczna za odpowiedz , dziękuje, pozdrawiam.

Iwona W.

 • Usuń ze znajomych
 • Dodaj do znajomych

Do Karolina i Marcin T. : Miło nam :) Cegła jest z Belgii. Cena to około 4,5 zł za sztukę 1 płytki.
Pozdrawiam.

Ewa
cudowna kuchnia, uwielbiam połączenie nowoczesnych mebli z klasyczną cegłą....będę miała bardzo podobną kuchnię już niedługo:))

Iwona W.

 • Usuń ze znajomych
 • Dodaj do znajomych

Do Ewa : Gratuluję wyboru. Cegła prezentuje się o wiele lepiej niż na zdjęciu i nadaje klimat wnętrzu. Na razie jest wykonana jedynie część pracy.
Pozdrawiam.

Ewa
Do Iwona W. : moja cegła jest troszkę jaśniejsza, można wiedzieć ile wynosi szerokość spoiny? mam jeszcze jedno pytanie, czy blat jest drewniany? pewnie jeszcze zawiesicie coś w oknach ( u mnie będą jasnoszare rolety rzymskie), poza tym na części ściany planuję farbę tablicową- i piszę to pewnie dlatego, żeby się nie okazało, że wszystko co będę robić jest od Was "zmałpowane" :) pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi

Iwona W.

 • Usuń ze znajomych
 • Dodaj do znajomych

Do Ewa : Szerokość spoiny jest różna, ponieważ boki cegły mają różne długości (niektóre płytki są obtłuczone - efekt naturalności produktu). Standardowo przyjmuje się 2 cm, jednak szerokość ta jest w naszym przypadku jedną z najmniejszych, a spoina zwiększa swój wymiar.
Blat jest drewniany - dąb.
W oknach nie będzie nic wisiało. Nie będziemy zasłaniać widoku z zewnątrz. Dom posiada rolety zewnętrzne.
Nie ma obawy, jeśli chodzi o inspiracje. Każdy urządza dom we własnym stylu i jest mało prawdopodobne, aby wszystkie elementy były powtarzalne.
Pozdrawiam.
 
Iwona W.

 • Usuń ze znajomych
 • Dodaj do znajomych

Do Mono : Dziękujemy. Urządzanie jest jasno sprecyzowane i raczej zaplanowane, nie wliczając jakichś małych odchyleń :) Kuchnia zatem również była planowana w tej wersji (nie jest jeszcze ukończona cała ściana łącząca pokój dzienny oraz klatka schodowa), jednak pozostaje kwestia środków finansowych i wyboru rzeczy koniecznych z potrzebnych, lecz jak mniemam jest to 'odwieczny' problem osób urządzających swoje domy.

Mono
Do Iwona W. : :) rozumiem, podglądamy ponieważ w naszym projekcie jest identyczna kuchnia i wszyscy budujący z211 stawiają lodówkę przy ścianie z pokojem dziennym a u Was jest ona ładnie ukryta :)

Iwona W.

 • Usuń ze znajomych
 • Dodaj do znajomych

Do Mono : Szczerze mówiąc, nie zastanawialiśmy się nad tym ;) Wg nas, lodówka jedynie tam pasowała. Dodam również, że w wizualizacjach Z216 w kuchni mieściła się duża lodówka, co nijak miało się do rzeczywistości (wizualizacje Z500 wyglądają jakby większość domów 100m2 miała ponad 200 m2). Zmierzyliśmy ściany w kuchni i doszliśmy do wniosku, że nie jest możliwe w żaden sposób 'wciśnięcie' tam większej lodówki (większej, tzn. nie na jedną osobę ;)). W związku z powyższym, dokonaliśmy wydłużenia ściany, przez co zyskaliśmy kilkadziesiąt centymetrów.
4
12
Zdjęcie profilowe

 

dzień budowy

Jesień

19 października 2014, 15:31
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.