Podziel się
Skopiuj Link

UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
Zdjęcie profilowe
Paweł W.
wielkopolskie

 

dzień budowy

Jesiennie

23 września 2017, 17:25

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
^
  
Sebastian S.

  • Usuń ze znajomych
  • Dodaj do znajomych

Do Eliza Z. : witam
bardzo spodobał mi sie projekt tego domu i zastanawiam się nad jego wyborem...
czy można prosić o informację w jakim koszcie budowy się Państwo zamknęli do stanu durowego zamkniętego w raz z instalacjami ?
Pozdrawiam sebastian

Paweł W.

buduje Z216
Do Sebastian S. : Dzien dobry, przyznam, ze nie pamietam dokladnie ale na pewno nie tyle na ile to wycenia z500. Prosze zobaczyc w starszych wpisach i komentarzach - mozliwe, ze padla tam jakas orientacyjna cena. Pozdrawiam. Pawel
5
4
Zdjęcie profilowe

 

dzień budowy

16 lipca 2017, 16:54
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.