Podziel się
Skopiuj Link

UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
Zdjęcie profilowe
Paweł W.
wielkopolskie

 

dzień budowy

5 lipca 2017, 21:55

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
^

Dorota
Witam,
bardzo proszę o informację czym jest wyłożony u Państwa taras czy to płyta betonowa? I jakiej firmy? Bardzo mi się podoba i nie wiem gdzie szukać czegoś takiego, proszę o jakąś informację. Dziękuję. Mój adres e-mail: doooorotka@tlen.pl
  
Anna
Dziękuję. każda uwaga jest cenne zwłaszcza od ludzi, którzy znają ten projekt jak mało kto.
Pozdrawiam
Anna

Paweł W.

buduje Z216
Dziękujemy.
Z uwag to, żebyście Państwo sobie najpierw wymierzyli czy pasuje Państwu ta powierzchnia. Wizualizacje Z500 nieco przekłamują powierzchnie (wydaję się większa a nie jest). My dom poszerzaliśmy, żeby odpowiadał naszym potrzebom. Nie ma też sensu (jak wcześniej pisaliśmy) wnęka pod schodami (przerobiliśmy to na małą garderobę). Górne ścianki też robiliśmy po swojemu (są przesunięte).
Zalecam też zrobienie okien dachowych z których większość osób rezygnuje. Można pomyśleć o podniesieniu górnych ścianek i wypchnąć jak najwyżej sufity - pozwoli to uzyskać więcej miejsca (my tak zrobiliśmy).

Pozdrawiam
Paweł

Anna
Piękny dom i ślicznie go urządziliście Sama jestem w początkowej fazie realizacji tego projektu. Może macie jakieś uwagi, którymi chcielibyście się podzielić z kimś kto właśnie przymierza się do realizacji tego samego projektu? Jeżeli tak to chętnie bym z nich skorzystała :) Mój adres to fantis@wp.pl. Przyznam się, że bardzo podoba mi się wasz kominek i wnęka z boku na drewno do niego. Mam nadzieję, że mieszkanie w nim sprawia Wam wiele radości.
Pozdrawiam
Anna B
4
6
Zdjęcie profilowe

 

dzień budowy

Lato

2 lipca 2017, 13:44
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.