Podziel się

  Skopiuj Link


  UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
  Zdjęcie profilowe
  Piotr P.
  śląskie, Gliwice

   

  dzień budowy

  Z powodu opóźnienia, wylewanie podłóg zostało przełożone na dzisiaj.
  Wczoraj zaliczyliśmy wpadkę - wykonawca pociągnął ogrzewanie pod meblami w kuchni. Trzeba było uwolnić rury i na nowo ułożyć cały obwód. Nie wyszło to tak dobrze jak powinno ale machnąłem już na to ręką. Zresztą, jak widać na zdjęciach, jest więcej mankamentów. Nie było czasu na przypilnowanie i jest jak jest. Jaki by dobry i polecony nie był specjalista, trzeba patrzeć nieustannie na ręce. Żałuję też że nie wezwałem kierownika budowy na rutynową (przed wylewkami) inspekcję w trakcie roboty, on też wytknął kilka błędów których ja bym nie wyłapał.

  22 września 2020, 07:00

  Co Ty na to?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
  |
  lub
  |
  podpisz się
  ^
  1
  0
  Zdjęcie profilowe

   

  dzień budowy

  Wykonawca montuje instalacje wod-kan a my gorączkowo wybieramy armaturę żeby już podciągać punkty pod konkretne urządzenia - wanna wolnostojąca, umywalki, kabina, grzejni...

  10 września 2020, 15:30

  01
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem