Podziel się

  Skopiuj Link


  UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
  Zdjęcie profilowe
  Piotr P.
  śląskie, Gliwice

   

  dzień budowy

  Przyszedł czas na przyłącze elektryczne. Nad nim, w oddzielnym arocie, poprowadzimy przewody do bramy, wideodomofonu, gniazdek zewnętrznych, oświetlenia ogrodu, czujek alarmowych.

  6 lipca 2020, 16:00

  Co Ty na to?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
  |
  lub
  |
  podpisz się
  ^
  1
  0
  Zdjęcie profilowe

   

  dzień budowy

  Mamy już na budowie elektryka.  Zaczęła się demolka. Mam nadzieję że zdążą przed tynkarzami którzy wchodzą za 2 tygodnie. Tyle też mam czasu na namówienie sąsiada żeby od...

  29 czerwca 2020, 15:30

  01
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem