Podziel się

  Skopiuj Link


  UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
  Zdjęcie profilowe
  Piotr P.
  śląskie, Gliwice

   

  dzień budowy

  Pogoda trafiła się pechowa na montaż okien, od niedzieli leje a prognozy na cały tydzień nie są obiecujące.
  Przy okazji mamy pierwszy test rynien i wyciek na łączeniu. 
  Ekipa przyjechała o 9 rano, zaczęliśmy od komisyjnej inspekcji otworów okiennych. Baliśmy się tego bo pomiar okien był robiony przed wylaniem belek w salonie i garażu. Na szczęście wszystko pasuje, chwała budowlańcom. 
  Przyjeżdżając po pracy zastałem już część okien zainstalowanych a w HS'ie pękniętą szybę. 

  25 maja 2020, 15:30

  Co Ty na to?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
  |
  lub
  |
  podpisz się
  ^
  1
  0
  Zdjęcie profilowe

   

  dzień budowy

  Nadproża wmurowane. Działówki prawie gotowe w części wschodniej budynku. Nie zdążymy już nic więcej wymurować przed montażem okien zaplanowanym na poniedziałek. W sobotę ...

  23 maja 2020, 15:30

  01
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem