Podziel się

  Skopiuj Link


  UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
  Zdjęcie profilowe
  Piotr P.
  śląskie, Gliwice

   

  dzień budowy

  Stemple zostały wyjęte spod stropu, ujawniła się przestrzeń.
  Dzisiaj przywieźliśmy deski podłogowe które wystąpią w roli ... desek okapowych. Cena niższa mimo że mają pióra/wpusty a jakość wykonania wzorowa, tylko zagruntujemy i bijemy na krokwie.

  5 maja 2020, 15:30

  Co Ty na to?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
  |
  lub
  |
  podpisz się
  ^
  1
  0
  Zdjęcie profilowe

   

  dzień budowy

  Okazało się że tartak nie dostarczył a wykonawcy olali brak wiatrownic, na szczęście kierownik czuwa. Zaproponował alternatywne rozwiązanie w postaci mieczy między słupam...

  28 kwietnia 2020, 16:00

  01
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem