Podziel się
Skopiuj Link

UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
Zdjęcie profilowe
Darekidorotka J.
podkarpackie

 

dzień budowy

23 marca 2016, 23:55

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
^

Mono
podłoga jest piękna kuchnia jak dla mnie bardzo męcząca... kocham wzory ale dla mnie jest ich za dużo :) mam nadzieje że będziecie zadowoleni:)

Darekidorotka J.

buduje Z20
Do Mono : Z niecierpliwością czekam na efekt końcowy jak juz wszystko będzie na swoim miejscu, mam nadzieję że nie będę żałować tej odważnej decyzji, kto nie ryzykuje ten nie ma :)
(tych 2 wąskich okienek na jednej ze ścian nie było w projekcie, tak mi się zachciało a efekt każdy widzi jaki...)
Jak trzeba będzie to się zmieni wzorki, prawda? Chętnie zaproszę Państwa na hetbatkę :)
Pozdrawiam!

3
3
Zdjęcie profilowe

 

dzień budowy

23 marca 2016, 23:52
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.