Podziel się
Skopiuj Link

UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
Zdjęcie profilowe
Krzysztof S.
śląskie, Będzin

 

dzień budowy

KIlka dni nieobecności na działce i niespodzianka. Niestety niemiła. Dostawca energii elektrycznej nie popisał się, umieścili skrzynkę jakieś 3-4m od planowanego miejsca. Mieli projekt ze skrzynką naniesioną w linii ogrodzenia.

9 lipca 2015, 10:37

Co Ty na to?

Administratorem danych jest Z500, NIP 5252496983
^
 
Krzysztof S.

buduje Z184
Do Mono : Dostawca energii T...n wszedł bez powiadamiania na działkę (ogrodzenie jest "budowlane") zrobił swoje i tyle go widzieli. Mój elektryk powiedział ,że jak się zrobi cieplej (kabel nie będzie taki sztywny) to magicznie ;) skrzynka trafi na planowane miejsce.
0
2
Zdjęcie profilowe

 

dzień budowy

Zaniedbany blog, brak wpisów a budowa znacznie się posunęła. W najbliższym czasie uzupełnię wpisy.


Płyta fundamentowa zalana. Wszystko zgodnie z planem, pr...

15 maja 2015, 10:22
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.