Podziel się
Skopiuj Link

UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
Zdjęcie profilowe
Krzysztof S.
śląskie, Będzin

 

dzień budowy

Oczekiwanie na izolację przeciwwilgociową przeciągało się, dwa dni nie zaglądałem na działkę, a tu proszę zbrojenie w pełni.

Tradycyjnie Stasek musiał dołożyć swoje trzy grosze na moją informację, że kierownik budowy dziś odbierze zbrojenie i jak będzie miał uwagi, to poprawki jutro rano

"Jakie uwagi on może mieć, to jest tak zazbrojone, że nawet Hitler nie miał tak zbrojonej kwatery"

13 maja 2015, 16:25

Co Ty na to?

Administratorem danych jest Z500, NIP 5252496983
^

Janek
Dzień dobry, czy można państwa prosić o kontakt email - owy. Na wiosnę rozpoczynamy budowę tegoż domu więc konzultacje będą chyba mile widziane ;o)
Dziękujemy.
0
1
Zdjęcie profilowe

 

dzień budowy

Zimnem i wilgocią mnie nie wezmą - rzekł chudziak. Gustowne, ciepłe wdzianko dla podkładu, a przy okazji szalunek dla przyszłego twardziela (C20/25) (u)zbrojonego po zęby.<...

29 kwietnia 2015, 17:06
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.