Podziel się
Skopiuj Link

UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
Zdjęcie profilowe
Krzysztof S.
śląskie, Będzin

 

dzień budowy

Czas kogoś ...eee ... przejęzyczenie coś "uziemić". Znajomy elektryk "perfekcjonista" zapytany, czy świadczy usługi dla ludności w kwestii uziemienia - położył mi dłoń na ramieniu i pokazał palcem "tu kupisz bednarkę, hmmm ... weź 50kg + 25kg ... coś ci dorzucę, jak masz kilka godzin (bo nie masz wprawy) - sam ułożysz tak jak ci powiem, a ja to zmierzę. Jakby co to szpilki w narożach - grunt dobry jest, będzie dobrze.

Kozak złapał krążek 50kg i zagryzł zęby, do wieczora się uwinął. Został mu 1m bednarki i parę złoty na ibuprofen z mentholem w żelu do smarowania na wieczór.

28 kwietnia 2015, 19:00

Co Ty na to?

Administratorem danych jest Z500, NIP 5252496983
^
0
0
Zdjęcie profilowe

 

dzień budowy

Dojrzewam i nie pękam. A w trawie smętne resztki kanalizacji po bliskim spotkaniu z naszym lord of destruction (koparkowym znaczy). Stasiek zmienił nawet swoją ocenę - na g...

23 kwietnia 2015, 17:49
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.