Podziel się
Skopiuj Link

UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
Zdjęcie profilowe
Krzysztof S.
śląskie, Będzin

 

dzień budowy

Dziś kilkaset metrów od działki przebiegł mi drogę bażant (gdzieś tam w trawie, bystre oko powinno znaleźć) - jednak zamiast dziczyzny na kolację, mamy "basen" pełen betonowej breji. Spokojnie damy 30m3 wystarczy ... no może 50m3 ... 60m3 ???? Stanęło na 62,5m3 chudziaka. Stasiek nie omieszkał skomentować - ja na cały dom mniej potrzebował. A to dopiero "podkład" pod izolację i zbrojenie.  

22 kwietnia 2015, 15:34

Co Ty na to?

Administratorem danych jest Z500, NIP 5252496983
^
0
0
Zdjęcie profilowe

 

dzień budowy

Wczoraj napisałem "zgodnie z planem" - dziś musiałem widocznie ponieść karę, bo można było zrobić dużo więcej. Górale uwinęli się z szalunkiem ile mogli, hydraulik ułożył c...

20 kwietnia 2015, 23:38
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.