Podziel się
Skopiuj Link

UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
Zdjęcie profilowe
Krzysztof S.
śląskie, Będzin

 

dzień budowy

Wczoraj napisałem "zgodnie z planem" - dziś musiałem widocznie ponieść karę, bo można było zrobić dużo więcej. Górale uwinęli się z szalunkiem ile mogli, hydraulik ułożył co mógł, ale za to koparkowy - ehhhh. To nie był jego dobry dzień - uszkodził koparką niwelator Staska, a jego "(s)kup(a) złomu" o godzinie 9:00 odmówiła posłuszeństwa, po jednym kursie z kamieniem, blokując sąsiadom dojazd do posesji. O godzinie 17:40 padła diagnoza "kabelek się ukruszył", pół godziny później Man był już na chodzie.

20 kwietnia 2015, 23:38

Co Ty na to?

Administratorem danych jest Z500, NIP 5252496983
^
0
0
Zdjęcie profilowe

 

dzień budowy

Dziś już nie jestem pewien, czy rozerwany wczoraj worek to wapno. Wykonawcy (Górale) dzień zaczęli od zrobienia kreski, a koparkowy (tubylec) się przyłączył....

18 kwietnia 2015, 23:16
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.