Podziel się
Skopiuj Link

UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
Zdjęcie profilowe
Krzysztof S.
śląskie, Będzin

 

dzień budowy

Dziś już nie jestem pewien, czy rozerwany wczoraj worek to wapno. Wykonawcy (Górale) dzień zaczęli od zrobienia kreski, a koparkowy (tubylec) się przyłączył.

Dziś już bez przygód - zgodnie z planem. Grunt okazał się całkiem niezły, z góry glina, pod spodem łupek i suchutko. Przy okazji dostałem cenną radę szefa górali Staska, jak obniżyć koszty - "szefie, jak macie chwilę wolnego, to przesiejcie te sterty, wybierzcie kamień - mniej tłucznia zamówicie".

P.S. Mieliśmy zacząć o 7:00, ja leciałem na łeb i szyję by dotrzeć na 7:05. Wykonawca dotarł na 7:40 a koparkowy na 8:00. Na lekki przytyk o spóźnianiu się budowlańców, usłyszałem "a ja słyszałem, że informatycy także, szefunciu, więc się dogadamy". Trzeba przyznać robota idzie a koparkowy dostał nawet pochwałę od Staska - "facet dobry jest, wie co robi, a ja już wielu widział"

18 kwietnia 2015, 23:16

Co Ty na to?

Administratorem danych jest Z500, NIP 5252496983
^
0
0
Zdjęcie profilowe

 

dzień budowy

Dom będzie posadowiony na płycie fundamentowej o wymiarach 24,5mx7,5 m, ułożonej na chudym betonie z dodatkowymi ostrogami po obwodzie.

Teren wstępnie przygotowa...

16 kwietnia 2015, 09:43
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.