Podziel się

  Skopiuj Link


  UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
  Zdjęcie profilowe
  Tomasz D.
  małopolskie

   

  dzień budowy

  Witam.

  7 maja zaczęlimy naszą budowę domu. Poniżej zdjęcia przepraszam za jakoś - robione były na szybko telefonem. Koszty wykonania fundamentu wynoszą do płyty dennej około 20  000 zł nie licząc pozwoleń.

  W miarę zaawansowania robót będę wklejał kolejne fotki. Pozdrawiam.

  11 maja 2014, 19:03

  Co Ty na to?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
  |
  lub
  |
  podpisz się
  ^
  
  Jola i Marcin
  Jesteśmy zainteresowani tym projektem i będziemy śledzić Wasze budowlane zmagania. Powodzenia !!! czekamy na więcej zdjęć i informacji o kosztach :) pozdrawiamy
  1
  1
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem