Podziel się

  Skopiuj Link


  UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
  Zdjęcie profilowe
  Bartosz L.
  wielkopolskie

   

  dzień budowy

  No to już mieszkamy. Od wbicia pierwszej łopaty minęło dokładnie 16 miesięcy (bez dwóch dni :)

  12 czerwca 2017, 16:42

  Co Ty na to?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
  |
  lub
  |
  podpisz się
  ^
   
  Martyna
  Witam. My również budujemu. I jeśli można prosiła bym więcej zdjęć kuchni i łazienki;) martynas722@gmail.com. pięknie urządzone. Pozdrawiam:)
  
  Ewa Cz.
  Witam.
  Domek przepięknie urządzony. Ja razem z mężem budujemy się w woj.śląskim. Z177+ z kilkoma zmianami.Czy Państwo zmieniali coś w metrażu kuchni? Mam ogromną prośbę o kilka fotek kuchni z wewnątrz (ewdzia@gmail.com). Będę b.wdzięczna. Pozdrawiam.
   
  Jolanta Ostanówko
  Cudowny Domek Domuś Domeczek.... Gratuluje serdecznie i bardzo sie cieszę... Niech sie Wam zdrowo i szczęśliwie mieszka w waszej Zetcce.
  Po obejrzeniu zdjęć czuje niedosyt poproszę o jeszcze... Pięknie po prostu pięknie.
  
  5
  6
  Zdjęcie profilowe

   

  dzień budowy

  Nasz dom budujemy w Bogucinie (kilometr za Poznaniem w stronę Gniezna) na niewielkiej działce 551m. Wybraliśmy projekt Z177+ (strona lewa) z kilkoma modyfi...

  26 marca 2016, 23:15

  08
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem